GÖZTEPE

0216 567 12 22

MERDİVENKÖY

0216 602 12 22

CREA PSİKOLOJİ VE DANIŞMANLIK

0216 567 12 22

123 456 789

info@example.com

Goldsmith Hall

New York, NY 90210

07:30 - 19:00

Monday to Friday

Çekmeköy Çilek Ağacı Anaokulu Kurucusu; Filiz Şahin

Basında BizÇekmeköy Çilek Ağacı Anaokulu Kurucusu; Filiz Şahin

Çekmeköy’de uzun yıllar eğitim sektöründe hizmet veren Çilek Anaokulları artık Çekmeköy'de de faaliyet gösterecek. 3. Şubesini Çekmeköy’e açan Çilek Ağacı Anaokulları kurucu Filiz Şahin Çekmeköy Haber Gazetesine konuştu.

7/12/2019 11:44:02 AM

Eğitim Sektöründe bir birinden farklı başarı öyküsünü bünyesinde barındıran Kadıköy ‘den sonra 3. Şubesini Çekmeköy’e açan Çilek Ağacı Anaokulları kurucusu Filiz Şahin “Bizim amacımız; Kendine güveni olan bireyler yetiştirmektir” ifadelerinde bulundu.

Başarılı bireyler Okul öncesi dönemde başlıyor

Çekmeköy Haber Gazetemize Filiz Şahin sözlerine şöyle devam etti ; Çocuk, insanı geleceğe aktaran en değerli varlıktır; yeteneklerin keşfi ise en heyecanlı yolculuktur diyen Çilek Ağacı Çekmeköy Anaokulu Kurucusu Filiz Şahin ; Çocuğun yeteneklerini keşfedip onu uçsuz bucaksız ufuklara taşımak, biz okul öncesi kurumların en büyük amaç ve heyecanlarındandır. Okul öncesi dönem, bireyin gelişiminin ve eğitiminin en hızlı olduğu dönemdir. Bu dönemde çocuğun kazanmış olduğu beceriler ve bilgiler onu gelecek yaşamında daha başarılı kılacaktır.

Bizim amacımız; Kendine güveni olan bireyler yetiştirmektir

Her çocuğun gelişim hızı kendilerine özeldir, aynı yaşta olmak her çocuğun aynı gelişim düzeyinde olduğunu göstermez. Bir çocuk dil becerilerinde önde olurken diğerinin sosyal becerileri daha kuvvetli olabilir. Okul öncesi eğitimde ön planda sadece bilişsel beceriler olmamalıdır. Psikomotor becerileri, sosyo-duygusal alan, dil alanı, bilişsel alan ve öz bakım alanı ayrı ayrı öneme sahiptirler. Bizim amacımız tüm gelişim alanlarını desteklenen, kendine güveni olan bireyler yetiştirmektir.

Çekmeköy’de ; Çilek Ağacı Anaokulunda sevgiyle buluşalım

Bu amaç doğrultusunda; çocuklarımızın hem evlerindeki huzuru ve güveni bulabildikleri hem de paylaşmayı, sorumluluk almayı, öğrendikleri, kısaca hayattan parçalar bulabilecekleri bir okul kurmayı hedefledik. Gelin hep beraber geleceğimizi hazırlayalım! Kendini ifade edebilen, iyi iletişim kurabilen, hayal gücünü geliştiren bireyler olma yolunda çocuklarımızın elinden tutalım. Onların dünyasını sağlam temeller üzerine kuralım, Çekmeköy’de Çilek Ağacı Anaokulunda sevgiyle buluşalım “dedi.